من میتوانم

راز های مو فقیت در زندگی

یکشنبه 14 شهریور 1389 01:17 ق.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو

نکته 1

فراموش نکن که همیشه پیشرفت ها مدیون تحمل سختی هاست.

اما م علی (ع ) :

اگر شکیبایی ورزی حکم و قدر خداوند بر تو رفته است و پاداش داری

و اگر بی تابی کنی تقدیر الهی بر تو جاری است و گناهکاری.

نهج البلاغه

Do not forget that a way to progress is

to tolerate hardships.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

راه مو فقیت4

پنجشنبه 4 شهریور 1389 06:44 ب.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو
ارسال شده در: راه موفقیت ،

این را به خاطر بسپارید شما برای آفرینش و نو آوری  خلق شده اید پس زندگیتان را صرف کار های  بیهوده نکنید و برای زیستن و زنده ماندن تلاش نکنید، زندگی کنید تا  دست به خلقت بزنید.

هیچ کار خدا بیهوده و عبث  نیست بنابراین از آ فرینش شما هدفی بود ساعاتی را وقف خویش کنید ،به خویش بیندیشید که  برای چه آمده اید آمدنتان بهر چه بود .خویش را موشکافانه مورد تحلیل وبرسی قرار دهید در درونتان نیرویی است که دیگران فاقد آنند.

یکی از دلایل نا امیدی افراد این است که   نعمت را در دیگران می بینند و از نعمت درون خود غافلند پس نعمت های وجودتان را بر کاغذی مکتوب کنید و هر شبانه روز قبل از خواب آنان را مرور وکمی بیندیشید می بینید که  کسی را باید شاکر باشید.این شکر نیروی وجودتان را دو چندان و نعمت وجودتان را جهانی می کند.

مطمئن باشید انسان ها خلیفه الله اند پس کارهایت باید خدا گونه باشد یعنی تو مسخر زمانه ای یعنی زمانه متعلق به  توست نه تو متعلق به  زمانه تو باید به زمانه بگویی چگونه باشد.در واقع باید خلقتی(کشفی) انجام دهی اگر چنین نکنی پاسخ گوی خالقی. و بدان انسانها  آمده اند تا پرده از حقیقت کنار زنند  پس خود را برای چنین روز بپروران.این را به خود بقبولان اگر خدا می تواند بیافریند پس تو که خدای زمینی تو نیز باید بتوانی خلق کتید .
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: راه موفقیت ،
آخرین ویرایش: شنبه 16 مهر 1390 11:13 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic