من میتوانم

راه موفقیت 3

پنجشنبه 28 مرداد 1389 01:07 ق.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو
ارسال شده در: راه موفقیت ،

هیچ وقت و در هیچ شرایط خود را کوچک تصور نکنید این شما هستید که به  دنیا جهت می دهید خود را تسلیم شانس نکنید طوری رفتار کنید که گویی زمانه محتاج شماست نه، بهتر است بگویم باور کنید که وجود شما امری ضروری است وبدون خلقتتان جهان ناقص می شد.

اگر دارای هدفی هستید تا رسیدن و به وقوع پیوستن آن  با کسی سخن نگویید  اما این به منزله آن نیست  که دیگران را از تکاپو و جهش دادن وراهنمایی محروم کنید اگر می خواهید در هدفتان پیروز باشید دیگران را در رسیدن به آرمانشان یاری رسانید شاید پله پیروزیتان با پله پیروزی او یکی باشد.

این را بیاموزیید انسان برای جمع آفرییده شده پس در جمع می توانید رشد کنید تا می توانید خود را با جمع وفق دهید.

این نکته را به خاطر بسپارید قبل از شما افرادی تا نیمه راه، راه شما را پیموده اند  آنان را بیابید و خود را به آنان نزدیک کنید آنان الگوو راهنمای خوبی برای شما تا رسیدن به آن مرحله هستند برای اینکه  شکستشان   را تکرار نکنید و یک قدم شما از آنان جلو ترید چون راه را می شناسید.

تا می توانید زندگینامه بزرگان را مطالعه کنید چرا که آشنایی با مشکلاتشان و روش مقابله با آن نیروی قدرت  شما را دو چندان کرده و انگیزه کافی برای داشتن هدف در شما ایجاد می کند.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: راه موفقیت ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 4 شهریور 1389 06:52 ب.ظ

زیبا

چهارشنبه 27 مرداد 1389 07:34 ب.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو

زیبایی ناپایداروفظیلت جاودانه است   (گوته)

آرزو کن عشقبازی خدا با بندهاش بگیره . دعا کن اون قدر خودتو شناخته باشی که به اونی که خیلی دوسش داری نزدیک بشی جلوی همون سجده بزنی بعد بوی خوب خوش آمدگویی را حس کنی چه طوری؟دعا کن خدا بهترین لحظه وثانیه از نظر تو برای عشق بازی با پاک ترین بنده اش انتخاب کنه وقتی باشه که گلهای سرخ محمد (ص)را رو سرت بریزه هر برگی که آروم آروم جلوی چشات سر بخورند بیافتند زیر پات یعنی پذیرفته شدی لبخندشو به راحت میبینی   

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

راه موفقیت 2

یکشنبه 24 مرداد 1389 11:58 ق.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو
ارسال شده در: راه موفقیت ،
 

یکی از دلایل اصلی برای اینکه شما خودتان را خیلی حقیر و کوچک فرض می نماییداین است که شمابه خودتان قبولانده اید آنهایی که از شما بهتر هستند از شما نیز بهتر هستنداین موضوع صحت ندارد.

محدودیتی وجود نداردبه جزء همان محدودیتی که خودتان با افکار بیهوده برای خود ایجاد می کنید.

سعی کنید اهداف خود را به طور موشکافانه تعیین وسپس آنها را مکتوب کنیدو رویا های بزرگ را برای خود داشته باشید تنها رویاهای بزرگ می توانندروح انسان را وادار به حرکت نمایند.برای اینکه رویاهایت به حقیقت بپیوندد باید رویایی داشته باشی.

زمان را 5 سال به جلو ببرید بعد زندگی در آن را ترسیم کنید.این شما هستید که باید تصویر آن رادر ذهنتان مجسم کنید.پس باید تصاویر را کاملآواضح ترسیم نماییدشما باید انگیزه کافی را در خود ایجاد نماییدوقتی تصویر ذهنی روشنی از وضعیت آینده تان خلق نمایید برای تبدیل آن به واقعیتی قابل ملموس فردی مثبت تر و دارای انگیزه قوی تر خواهید بود بدین گونه شما می توانید استعدادهای ذاتی خودتان را تقویت نماییدو باعث شوید تاایده های زیادی در ذهنتان شکل بگیرد که می توانند باعث تحقق تصاویر ذهنیتان شوند.با این کار اعتماد به نفستان بیشتر شود.

گرد آورنده : مهندس مقتدا

نویسنده : سی پی یو
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: راه موفقیت ،
آخرین ویرایش: شنبه 16 مهر 1390 11:19 ب.ظ

راه موفقیت

دوشنبه 18 مرداد 1389 10:37 ب.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو
ارسال شده در: راه موفقیت ،

انسان همیشه مشکلات را نباید در پیرامون خود بررسی کند.چون همیشه در طبیعت و کائنات مشکلات وجود دارندو مو جب پخته شدن انسانها می شوداما چگونه این مشکلات پایان می یابد.کاملترین انسانها  بجای عوض کردن شرایط ، خود را سریعآ با شرایط جدید وفق می دهند پس باید خود را با دنیای جدید وفق دهیم کمی به خودمان فکر کنیم که چگونه با طبیعت کنار بیاییم و خود را طوری با آن وفق دهیم که روزگار به مراد ما بچرخد.پس باید خود را خوب بشناسیم( نیازها – ضعف ها و توانمندیها یمان ) و بعد به دنبال کشف استعدادها و حل مشکلات و بر طرف کردن نیازهایمان باشیم.

برای اینکه از اکثریت جلو بیفتید باید منضبط باشید انضباطی که اکثر افراد فاقد آن می باشند.باید خود را به فردی که می تواند ومی خواهد به چنین هدفی برسد نزدیک کنیم.

در زیر آسمان هیچ چیز نو وتازه وجود ندارد این انسان است که دارای ذهن خلاق است و خداوند این قدرت را به هیچ موجودی جزء انسان نداده است.

طبیئت بی طرف است. برای آن هیچ فرقی نمی کند که شما جزء چه گروهی هستید و به کدام طبقه اجتماعی تعلق دارید.اگر شما همان کاری را که افراد موفق دیگر انجام داده اند انجام دهید پس باید همان نتیجه را بدست آوریدکه آنها بدست آورده اند.همیشه این نکته را به خاطر بسپارید که هیچکس بهتر از شما وهیچکس زرنگتر از شما نمی تواند باشد افکار مبهم ونا خوشایند را از ذهنتان بیرون بیاوریدو سعی کنید خود را دست کم نگیرید.

گرد آورنده : مهندس مقتدا

 نویسنده:سی پی یو


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: راه موفقیت ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 17 مهر 1390 10:55 ب.ظ

واقعیت را در چه می بینید

یکشنبه 17 مرداد 1389 10:52 ق.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو

در دنیای امروز من چیزی که به تصویر کشیده می شود دنیای واقعی نیست هر کس روند زندگی را در چیزی دنبال می کنندکه شاید اصلآ ارزش ندارد حیف ! تعداد کسانی که این راز را  بدانند خیلی کم است برخی هدف از آفرینش خود را در پیشرفت و نو آوری می پندارند و برخی حرص دنیای فانی دارند و برخی برای صعود خود حقوق دیگران را زیر پا گذاشته وفقط به خویش می اندیشند.

ولی سوال مهم این است فانوس جاده موفقیت ما روشن هست یا باید در انتظار نور مهتاب بود؟آیا آنچه می اندیشیم با حقیقت مطابقت دارد یا نه؟

خوشا آنکه حقیقت را یافت و...

نویسنده:سیده سی پی یو

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 22 مرداد 1389 07:43 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic