من میتوانم

راه موفقیت 3

پنجشنبه 28 مرداد 1389 01:07 ق.ظ

نویسنده : سیده سی پی یو
ارسال شده در: راه موفقیت ،

هیچ وقت و در هیچ شرایط خود را کوچک تصور نکنید این شما هستید که به  دنیا جهت می دهید خود را تسلیم شانس نکنید طوری رفتار کنید که گویی زمانه محتاج شماست نه، بهتر است بگویم باور کنید که وجود شما امری ضروری است وبدون خلقتتان جهان ناقص می شد.

اگر دارای هدفی هستید تا رسیدن و به وقوع پیوستن آن  با کسی سخن نگویید  اما این به منزله آن نیست  که دیگران را از تکاپو و جهش دادن وراهنمایی محروم کنید اگر می خواهید در هدفتان پیروز باشید دیگران را در رسیدن به آرمانشان یاری رسانید شاید پله پیروزیتان با پله پیروزی او یکی باشد.

این را بیاموزیید انسان برای جمع آفرییده شده پس در جمع می توانید رشد کنید تا می توانید خود را با جمع وفق دهید.

این نکته را به خاطر بسپارید قبل از شما افرادی تا نیمه راه، راه شما را پیموده اند  آنان را بیابید و خود را به آنان نزدیک کنید آنان الگوو راهنمای خوبی برای شما تا رسیدن به آن مرحله هستند برای اینکه  شکستشان   را تکرار نکنید و یک قدم شما از آنان جلو ترید چون راه را می شناسید.

تا می توانید زندگینامه بزرگان را مطالعه کنید چرا که آشنایی با مشکلاتشان و روش مقابله با آن نیروی قدرت  شما را دو چندان کرده و انگیزه کافی برای داشتن هدف در شما ایجاد می کند.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: راه موفقیت ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 4 شهریور 1389 06:52 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic